Залиште ваш емейл

Ми повідомимо про вихід версії додатка для Android

Залиште ваш емейл

Ми повідомимо про вихід версії для iOS

2017-08-28

Ключові дрібниці в очікуванні великого релізу

Ключові дрібниці в очікуванні великого релізу

Ви готові спробувати торгівлю зерном в новому форматі? Тоді рахуйте дні до релізу Android-версії додатку разом з командою AGRI. Протягом літа ми працювали для того, щоб зробити вашу осінь найприбутковішою і найефективнішою і зовсім скоро сподіваємося поділитися результатами.

А тим часом зустрічайте нову версію мобільної платформи для торгівлі зерновими на iOS - версія 1.1.2 вже в AppStore!

І перш за все – запрошуємо протестувати AGRI аграріїв з інших країн, яким цікава торгівля зерновими в Україні. Тепер реєстрація в додатку можлива з будь-якого номера – не обов'язково використовувати національних мобільних операторів. Команда AGRI працює над тим, щоб вивести ваші угоди на зовсім інший рівень – це міжнародний агротрейдинг, друзі J

А поки AGRI слухає користувачів і стає зручнішим:

До списку культур додано жито – так, тепер кількість культур в додатку досягла дюжини.

Сервіс Елеваторна навігація отримав кнопку оновлення та індикатор кількості елеваторів – сьогодні кількість елеваторів на он-лайн мапі AGRI вже становить понад 1 600!

Фільтр за типом елеватора тепер працює для всіх країн.

Для того, щоб ще більше економити ваш час, доопрацьовано розділ Мої позиції – тепер на мапі відображаються тільки активні позиції.

 

Йдемо в AppStore за оновленою AGRI, і разом з Android-користувачами очікуємо першого дня осені 2017. Залишилося зовсім небагато ;-)

 

Команда AGRI TECHNOLOGIES, LLC

Назад до новин